Tipy na StarStable

24. listopadu 2008 v 19:07 |  StarStable

Úkoly

Pokaždé, když tvoje postava postoupí na další úroveň, budeš moct plnit nové úkoly, které se ti objeví na mapě. Některé nové úkoly také budeš moct plnit, i když jsi ještě na další úroveň nepostoupila - to jsou ty, které jsou přímo závislé na splnění jiných úkolů.
Nezapomeň, že bývá dobré přijmout plnění několika úkolů ve stejné oblasti najednou - ušetříš si tím čas. Ten si taky šetříš tím, že splníš najednou víc úkolů, které ti zadala jedna postava.

Úkoly, za které dostáváš medaile

Když v daném časovém limitu dokončíš závod, dostaneš medaili, která se objeví ve tvé Síni slávy. Když v daném závodě získáš zlatou medaili, nemůžeš už získat další trofeje, můžeš však na trase závodu trénovat. To je užitečné, když se seznamuješ s novým koněm.

Dvě různé strategie - Medaile nebo úkoly?

Pokud chceš mít co nejdřív možnost vybírat si, jaké úkoly můžeš plnit, potřebuješ se rychle dostat na vyšší úroveň. Proto je dobré na začátku získat co nejvíc medailí. Pak budeš mít ve světě Star Stable svobodu a budeš si moct vybírat, jaké úkoly právě splníš. Nezapomeň, že na to, aby ses mohla zúčastnit závěrečného závodu (ve Star Stable 1 jsou to Claymorské závody a ve Star Stable 2 závody v Dietrichu), nepotřebuješ splnit všechny ostatní úkoly. Stačí, když budeš ty i tvůj kůň na dostatečně vysoké úrovni, a odměna se jistě dostaví.


ZDROJ: http://www.hidden.se/starstable/cze/index.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama